УВАГА!!!

26 жовтня 2020 року було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у м. Соснівка.

Порядок денний: 1. Щодо нового епідзонування на Львівщині з 26.10.2020р. та посилення заходів по запобіганню поширення гострої респіраторної хвороби COVID19 спричиненої коронавірусом SARSCoV2 і введення обмежувальних заходів в м.Соснівка

Комісія вирішила заборонити

  • проведення всіх масових (культурних, розважальних , спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, тощо), фітнес (спортивних) клубів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі-продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торгівельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
  1. ГФ «Соснівська народна самооборона», ГО «Ветеранів АТО», в межах своїх статутних повноважень, здійснювати спільно з працівниками поліції контроль за дотримання заходів по запобіганню поширення гострої респіраторної хвороби COVID 19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території м.Соснівка.
  2. Перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів міжміського сполучення дотримуватись всіх профілактичних та протиепідемічних заходів.
  3. Директору «Міська лікарня СМР» Стецько А.Я., продовжити інформування населення міста щодо дотримання заходів по запобіганню поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території М.Соснівка.
  4. Директорам ЗДО No5 (Кочетова В.Г.) та ЗДО No6 (Сахарук Л.І.) продовжити діяльність закладів в дистанційній форі з дотриманням карантинних заходів.
  5.  Директору «Соснівського міського ринку» Пожичкевич О.С.дотримуватись всіх япрофілактичних та протиепідемічних заходів;
  6. Контроль за виконанням протоколу залишаю за собою. 

Ознайомитись з протоколом можна за посиланням нижче:

Протокол №8/20 від 26.10.2020р.

Опубліковано у новини міста. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до УВАГА!!!

  1. Пінгбек: zortilonrel

Коментувати не дозволено.