Конкурс з обрання директора КП “Соснівкажитлокомунсервіс”

У вівторок  21.10.2020 року у приміщенні сесійної зали Соснівської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії з зайняття вакантної посади директора КП “Соснівкажитлокомунсервіс”.

Заслухали конкурсні пропозиції від претендентів на зайняття вакантної посади директора :   Шостак В.В., Лях М.В. та Тютьков О.О.

Підбили підсумки та визначили переможця.

ВИРІШИЛИ: За результатами дослідження конкурсних пропозицій плану розвитку, проведених співбесід, враховуючи здатність висловлювати свої думки, комунікабельність, тактовність, готовність взяти на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові звязки, емоційну врівноваженість, професійний досвід, знання і якості для виконання обовязків на керівній посаді, виявляти творчий підхід до роботи та ефективне використання потенціалу комунального підприємстварекомендувати міському голові м.Соснівка Харчук І.Т. призначити на посаду директора комунального підприємства «Соснівкажитлокомунсервіс» ШОСТАК ВАЛЕНТИНУ ВАСИЛІВНУ.

Ознайомитись з протоколом можна, перейшовши за посиланням:

Протокол №3 засідання конкурсної комісії з зайняття вакантної посади директора КП “Соснівкажитлокомунсервіс” від 21.10.2020р.

Опубліковано у новини міста. Додати до закладок постійне посилання.