З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО

Дорогі соснівчани!

В ці теплі вересневі дні ми всі в очікуванні найбільш значимої та хвилюючої події – День народження рідного міста Соснівки!
Знаково, що наше спільне свято припадає на чудову пору року-золоту осінь. Це час подарунків природи, час насолоди результатами праці. І як
матінка- природа золотом оздоблює ліси та діброви, так сьогодні радісним відчуттям оздоблюються наші душі.
Без сумніву, неоціненним багатством і гордістю Соснівки є його люди.

Скільки відомих постатей зродила наша щедра соснівська земля! Як багато здобутків принесла Ваша, дорогі соснівчани, натхненна праця!
В ці святкові дні висловлюємо велику подяку працівникам комунальних підприємств, які в умовах  карантину працюють безперебійно і на належному рівні надають комунальні послуги.

Дякую медичним працівникам закладів міста, які в цей нелегкий час пандемії відважно продовжують нести варту по захисту здоров’я  мешканців.
Вдячність освітянам, які навчають і виховують майбутнє нашого міста і країни.
Слова подяки працівникам всіх підприємств, установ і організацій, підприємцям, які в цей складний час забезпечують життєдіяльність міста Соснівки , всім тим, кому небайдужа доля рідного міста, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще!

Щиро вірю, що ми всі разом пройдемо випробування карантином  та викликами, які кидає нам життя і вийдемо з них ще більш згуртованою, здоровою та сильною громадою, в якій люди з різними поглядами вміють чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей!

Бо ж, любов до рідного міста завжди об’єднувала і об’єднує нас, соснівчан! А як відомо, все починається з любові.

Нехай ця любов оберігає вас, дорогі
соснівчани, даючи можливість бути щасливими від гордості за своїх дітей і онуків. Нехай рідне місто Соснівка стане для кожного містом здійснення мрій і розкриття таланту.
Бажаю нашому рідному місту та всім нам бути успішними, адже «все, що робиться з любов’ю, приречене на успіх!».

 

Господи, благослови всіх, хто входить в наше місто, оберігай тих, хто з нього виходить і даруй мир і злагоду всім, хто в ньому залишається!!!

ВІТАЮ з ДНЕМ МІСТА СОСНІВКИ!!!

Міський голова м.Соснівки                                      Ірина Харчук

Опубліковано у новини міста. Додати до закладок постійне посилання.