До уваги депутатів та мешканців міста

02.08.2019 о 10:00  відбудеться XXXIII сесія (ІІ засідання) сьомого скликання Соснівської міської ради. Порядок денний 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

 ХХХIII  сесії (ІІ засідання)  Соснівської міської ради

від 02.08.2019р.

початок  о 10.00 год.

 1. Про внесення змін в міський бюджет м.Соснівки на 2019 рік.
 2. Про розгляд звернень мешканців м.Соснівки щодо залишення адміністративної підпорядкованості м.Соснівки місту обласного значення м.Червонограду.
 3. Про розгляд заяви начальника управління юстиції у Львівській області стосовно перегляду річної плати за оренду нерухомого майна за адресою: м.Соснівка, вул. Кривоноса, 8а.
 4. Про надання в оренду нежитлове приміщення за адресою: м.Соснівка, вул. Галицька, 7 підприємцю Лисенко Т.В.
 5. Про продовження договору оренди на нежитлове приміщення за адресою: м.Соснівка, вул. Львівська, 29 підприємцю Галишину О.В.
 6. Про надання згоди на прийом-передачу з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради в комунальну власність територіальної громади м.Соснівки в особі Соснівської міської ради майна та основних засобів мереж водопостачання та водовідведення м.Соснівка.
 7. Про надання згоди на прийом-передачу з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради в комунальну власність територіальної громади м.Соснівки в особі Соснівської міської ради основних засобів мережі зовнішнього освітлення м.Соснівки.
 8. Про надання згоди на прийом-передачу з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради в комунальну власність територіальної громади м.Соснівки в особі Соснівської міської ради майна та основних засобів системи теплопостачання м.Соснівки.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, надання їх у власність та постійне користування.
 11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання в оренду та передачу у власність земельних ділянок.
 12. Про внесення змін в рішення Соснівської міської ради від 25.04.2019р. № 374.
Опубліковано у новини міста. Додати до закладок постійне посилання.