Дорогі соснівчани!


   Найвеличніше свято приходить у наші домівки- свято віри, світла та перемоги, оновлення та відродження, чистих помислів та сподівань, доброти, терпимості, милосердя та любові до ближнього – ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ!!!

    В цей радісний день ми зберемося сім’ями, родинами у наших чистих, прибраних до свята домівках, і з молитвою посвятимо паски. Привітаємо один одного , подякуємо Господу Богу і попросимо у нього сили, віри і стійкості для кожного з нас, для нашої неньки України, попросимо Божої допомоги у боротьбі, щоб перемогти зло. Бо ж, своїм Воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! І про це  важливо пам’ятати в теперішні часи випробувань!

    Вірю, що Бог завжди з тими, хто захищає Добро, хто захищає рідну землю – воїнами захисниками, які на Сході України боронять її від російського агресора. Тому, будьмо впевнені – Україна обов’язково переможе з Божою допомогою, в ім’я Добра, Справедливості і Щастя наших майбутніх поколінь!

    То ж, нехай диво Воскресіння Христового  надихає усіх нас на добрі справи, наповнює радістю та світлою вірою в краще майбутнє наші серця, а переможний дух надії, всепрощення додає сил та енергії.

    Сердечно зичу всім Великодньої радості, міцного здоров’я, миру, щастя і добробуту. Нехай Божа підтримка, благословіння, милосердя та благодать завжди буде з Вами та Вашими близькими!

 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою

  міський голова м.Соснівки                                                  Ірина Харчук

Опубліковано у новини міста. Додати до закладок постійне посилання.