наше місто

                       

                        Герб                                                               Прапор                                             

19 квітня 1994 р. сесія Соснівської міської ради затвердила сучасний герб та хоругву.

 Герб — у золотому полі білка червоної барви, у чорній главі схрещені два срібні гірничі молоточки, обабіч яких по золотій сосновій шишці. Білка є представником місцевої фауни. Золоті шишки вказують на назву поселення, а чорний колір і гірничі молоточки вказують на вугільну промисловість. Щит обрамований декоративним картушем і увінчаний срібною міською короною з трьома вежками .

Хоругва(прапор)— прямокутне полотнище з співвідношенням сторін 1:1. Верхня частина шириною 3/10 від ширини хоругви — чорного кольору, нижня — 7/10 ширини хоругви — жовтого. У верхній частині — два білих схрещених гірничих молотки, обабіч яких — дві жовті соснові шишки, у нижній — червона білка.

 

Соснівка – невелике шахтарське місто, яке розташоване в південно-східній частині Сокальського району Львівської області і знаходиться на відстані 65 км від обласного центру – м. Львова і 28 км від районного центру м. Сокаля.

Дане місто – центр Соснівської міської ради і адміністративно підпорядковане Червоноградській міській раді. Червоноград – місто обласного підпорядкування. Відстань від Соснівки до Червонограда становить 16 км.

Територія міста знаходиться серед земель Сілецької сільської ради, з якими фактично межує по всьому контуру. Транспортні зв’язки м. Соснівки зі Львовом, Червоноградом здійснюються по залізниці Львів – Ковель та по автомобільних шляхах: регіональній автодорозі державного значення (Р-15) Жовква-Червоноград-Ковель, від якої в селі Сілець відгалужується територіальна автодорога місцевого значення, що прямує до Соснівки. В місті розташовані залізнична та автобусна станції.

Площа територiї – 1,98 км.кв;
Кiлькiсть населення – станом на 01.01.2017року -11тисяч 217 осіб
Густота населення – 5852,5 осiб/кв.км

Специфiка регiону – промисловий, домiнуюча переробна та добувна промисловiсть.